Říkají o mně

Tomáš

"Výborná, aktivní komunikace, spolupráce, osobní setkaní před svatbou - konzultace co, jak, kdy fotit, během svatby byl Roman 'neviditelný' ale byl všude, výborná práce se světlem, technická připravenost pro focení v interiéru i exteriéru, flexibilita a kreativnost při návrhu kompozice fotky, výběru exteriéru, celý den 100% 'v akci'. 100% kvalitní fotky. Bezproblemová dohoda na všech našich požadavcích. 100% doporučuju!

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Edita

"Profesionální fotograf s citlivou duší a obrovským nasazením, což umocňuje jeho schopnost zachytit jedinečným způsobem Vaše cenné i každodenní okamžiky, které si díky jeho nádherným fotografiím můžete neustále připomínat.. bezkonkurenční focení s moc fajn člověkem. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Břetislav

"Sháníte fotografa na svatbu? Tak dál nehledejte. Roman je profesionál každým coulem. Je to spolehlivý a přátelský chlap, se kterým se dá výborně domluvit. A dělá super svatební fotky, za které ještě jednou děkujeme."

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Zuzana

"Romane, moc ti děkujeme za zachycení krásných okamžiků z našeho svatebního dne. Na první pohled je vidět, že tě focení opravdu baví, fotečky jsou přirozené, krásné a kvalitní. Pro focení umíš navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, jsi rychlý, nikoho nestresuješ, prostě paráda! Byla radost s tebou spolupracovat, za nás jsi byl jednoznačně správnou volbou, DĚKUJEME TI!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Lenka

"Rozhodně doporučuji! Skvěle zachycené momenty z příprav, obřadu, hostiny a zábavy. Oceňuji profesionální přístup, ochotu a vytvoření příjemné atmosféry pro focení svatebních portrétů - s Romanem to není stres, ale zábava a naprostá pohoda. Výsledek stojí za to."

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Monika

"Romana jsme si vybrali k nafocení svatebního dne. Mohu doporučit velice přátelský přístup, skvělou domluvu na všem, smysl pro detail i brzké dodání fotek. Na fotkách je vidět, že to dělá srdcem. Dokáže udělat z úžasného dne ještě úžasnější a při každém prohlížení fotek prožíváte daný okamžik jako byste se v té chvíli ocitli znovu. Děkujeme"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Renata

"Děkuji za skvělé focení, úplně úžasný profesionální přístup a hlavně perfektní výsledek. Jsou to nejen zvěčnělé okamžiky lidského života, ale i emocí a nějakých zvláštních chvilkách v duši, které se jen těžko popisují, ale které uvidíte při každém pohledu na obrázek. Všechno zabalené do umělecké čistoty... ano, ta čistota a linie mě opravdu vyrazily dech. Jedním slovem - čistá nádhera!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Lenka

"Ráda bych touto cestou poděkovala našim úžasným fotografům Romčovi a Lence za ochotu, za to že pro ně nic nebyl problém, za to že nám splnili každé přání a měli trpělivost s "kulhající nevěstou":) Romčo, Leno díky moc byli jste skvělí !! Lena a Peta"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Peta

"Výborný, šikovný, nápaditý, pohodový, sympatický a vtipný. Takový bylo focení s Romanem a takový je i on sám. Rychle reaguje na zprávy. Nabídne Vám za hubičkovou cenu líčení společně s kadeřnicí. I slečny jsou velice příjemné. Je lepší mít připravené něco dopředu. Čím více nápadů, tím více se toho stihne. Musím říct, že my jsme těch fotek a nápadů vyzkoušeli opravdu mnoho a za to jsem ráda. Vyhraje si i on sám, se světlem, s vámi, se vším. Moc děkuji za zkušenost a příjemný odpoledne. :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Pavlina

"Ještě jednou moc děkujeme za krásný fotky z našeho dne :-). Na to, že ani jeden z nás focení nějak moc nemusíme, tak musím říct, že mi to pak už ani nepřišlo a šlo to tak nějak samo!! Výborná spolupráce, domluva, prostě vše... Fotky mají své kouzlo a zachycují ty správný momentky a detaily. Radost se na ně koukat. "

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Denisa Fechtnerová


"Další skvělé focení se skvělým fotografem :) jsem velice spokojená a mohu jedině doporučit...Děkujeme :)"
"S Romanem je samá radost spolupracovat :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Martina Koutová

"Moc děkuji za úžasné a pohodové focení, které zvládli i dva čtyřnozí "modelové" a to díky profesionálnímu přístupu "pana fotografa" :) Moc děkujeme a určitě si to brzy zopakujeme :)" Prohlédnout si příspěvek na Facebooku
"Moc děkuji skvělému fotografovi za úžasné fotky :) Skvěle jsem si to užila a s výsledkem jsem maximálně spokojená :) Děkuji, děkuji, děkuji a vřele doporučuji :)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Nicola Řezníčková


"Děkujeme za krásné fotky, už se těšíme až si je dáme vyvolat a vystavíme si je ! ☺ Moc se nám líbí :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Jaruška Chocherčáková


"Moc děkujeme za parádni podzimní foceni. Navzdory obavám dopadlo na jedničku díky trpělivému a rychlému panu fotografovi! Budeme mít krásnou památku a těšíme se na jaro!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Petra Fackenbergová


"Děkujeme za ochotu vyfotit i nemožné :). Skvělá spolupráce a především i zábava. Můžeme jen a jen doporučit. Je vidět, že jsi s foťákem jedna ruka :)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Monika Urbanová


"Děkujeme za krásné fotky. Focení jsme si moc užili. Dokonce i dcera, která se ze začátku styděla a nechtěla se fotit :o) Fotky jsou vážně super, ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

 

 Spolupracuji s

OFTEX Na oční klinice Vám provedeme komplexní vyšetření zraku, konzultace a přípavu k odstranění dioptrických vad, operaci šedého zákalu, léčbě onemocnění sítnice a odstranění zákalků sklivce. Věnujeme se také léčbě zeleného zákalu. Pracoviště oční kliniky a jeho oční laboratoř je vybavena nejmodernějšími diagnostickými a měřícími přístroji. Naše sídlo je na poliklinice v ulici Rokycanova, oční kliniku najdete v 5. patře, kam se pohodlně dostanete výtahem. V 5. patře se nachází dvě recepce, dvě čekárny, vyšetřovny, oční laboratoř, ordinace očních lékařů, ambulanci, operační sály kliniky se zázemím a také vedení společnosti. V přízemí této budovy máme naši oční optiku.
Svatební salón Edita Vážené nevěsty a příznivkyně svatebních a společenských šatů, dovolte, abychom se Vám představili. Dne 3. února 2018 jsme pro Vás ve Svitavách otevřeli jednu z prvních poboček jedné z největších sítí svatebních salónů - Salón Evamária - salonevamaria.sk také v ČR. Je nám ctí, že právě město Svitavy stojí na samém startu spolupráce v ČR a pro Vás, milé budoucí nevěsty, tak můžeme nabídnout neodolatelně nádherné svatební a společenské šaty. Salón Evamária se vyznačuje šitím šatů na míru v nejvyšší kvalitě a v bezkonkurenčních cenách, které odpovídají cenám půjčovného ve svatebních salónech. Vámi vysněné šaty Vám rovněž jsme připraveni zapůjčit. Přijďte si k nám splnit svůj sen o dokonalých svatebních šatech. K dispozici pro Vás budou svatební a společenské šaty, svatební doplňky, svatební oznámení a další "maličkostí", se kterými se Vaše svatba stane nezapomenutelnou. Prioritou pro nás je proklientský přístup, kdy jsme připraveni pro Vás dělat maximum k Vaší spokojenosti.
Móda 1342 MÓDA 1342 se sídlem Za Pasáží 1428 v Pardubicích se specializuje na prodej módního luxusního oblečení. Nabízí módní doplňky a oděvy podle posledních módních trendů od exkluzivní rakouské značky Sportalm a italské značky Oblique Creations. Klientky mají v našem obchodě možnost si v klidu při kávě vybírat ze široké nabídky modelů, nebo se také mohou nechat inspirovat na pravidelných módních přehlídkách, které pořádáme. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákaznic, proto připravujeme speciální nabídky luxusního oblečení, konzultace s módními návrhářkami, stylisty, či zákaznické slevy.
Vintage Catering Slovo raut (psáno původně rout) je původu anglického a znamenalo „zmatek, srocení více než tří lidí“. Dnes se tímto slovem označuje společenské setkání spojené s pohoštěním. Aby jste si právě toto setkání užili, vše zařídíme za Vás a Vy se budete moci plně věnovat svým hostům. Rádi Vám zajistíme raut, narozeninovou oslavu, svatbu, ples, coffee break i firemní akci. Nechte na nás i sestavení slavnostní tabule, hudbu či dětský doprovodný program, jsme připraveni se postavit jakékoliv výzvě. Vaříme jen z vybraných čerstvých surovin a jsme schopni Vám připravit jak celozrnné, tak i bezlepkové a veganské pokrmy. Můžete se spolehnout na naší flexibilitu, bezproblémový průběh a profesionalitu, zajištěnou mnoha lety zkušeností. Upřednostňujeme osobní přátelský přístup před nekonečným papírováním. Těšíme se na naší společnou spolupráci.
GASCO Hlavní náplní naší činnosti jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení a od roku 2000 také výstavba vodovodů, kanalizací a dalších inženýrských sítí. Díky bohatým zkušenostem a špičkovému technickému zázemí není naše působnost v České republice nijak regionálně omezena. Společnost GASCO spol. s r.o. byla založena v roce 1991. V současné době se řadíme s 80 zaměstnanci mezi středně velké stavební firmy. Věříme, že i vy oceníte naše kvality. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi.
FK Pardubice Fotbalový klub Pardubice - chcete se přijít podívat na naše utkání? Budeme rádi! Náš klub využívá celkem 3 sportovní areály v Pardubicích - Pod Vinicí, Areál Ohrazenice a Areál Dolíček

 Kontakty
    Roman Novotný
    Benešovo nám. 2444, 530 02 Pardubice
    IČO - 04837436
    info@fotoromanov.czTel: +420 774 585 333

    facebook Instagram