Říkají o mně

Edita

"Profesionální fotograf s citlivou duší a obrovským nasazením, což umocňuje jeho schopnost zachytit jedinečným způsobem Vaše cenné i každodenní okamžiky, které si díky jeho nádherným fotografiím můžete neustále připomínat.. bezkonkurenční focení s moc fajn člověkem. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Břetislav

"Sháníte fotografa na svatbu? Tak dál nehledejte. Roman je profesionál každým coulem. Je to spolehlivý a přátelský chlap, se kterým se dá výborně domluvit. A dělá super svatební fotky, za které ještě jednou děkujeme."

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Zuzana

"Romane, moc ti děkujeme za zachycení krásných okamžiků z našeho svatebního dne. Na první pohled je vidět, že tě focení opravdu baví, fotečky jsou přirozené, krásné a kvalitní. Pro focení umíš navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, jsi rychlý, nikoho nestresuješ, prostě paráda! Byla radost s tebou spolupracovat, za nás jsi byl jednoznačně správnou volbou, DĚKUJEME TI!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Monika

"Romana jsme si vybrali k nafocení svatebního dne. Mohu doporučit velice přátelský přístup, skvělou domluvu na všem, smysl pro detail i brzké dodání fotek. Na fotkách je vidět, že to dělá srdcem. Dokáže udělat z úžasného dne ještě úžasnější a při každém prohlížení fotek prožíváte daný okamžik jako byste se v té chvíli ocitli znovu. Děkujeme"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Renata

"Děkuji za skvělé focení, úplně úžasný profesionální přístup a hlavně perfektní výsledek. Jsou to nejen zvěčnělé okamžiky lidského života, ale i emocí a nějakých zvláštních chvilkách v duši, které se jen těžko popisují, ale které uvidíte při každém pohledu na obrázek. Všechno zabalené do umělecké čistoty... ano, ta čistota a linie mě opravdu vyrazily dech. Jedním slovem - čistá nádhera!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Lenka

"Ráda bych touto cestou poděkovala našim úžasným fotografům Romčovi a Lence za ochotu, za to že pro ně nic nebyl problém, za to že nám splnili každé přání a měli trpělivost s "kulhající nevěstou":) Romčo, Leno díky moc byli jste skvělí !! Lena a Peta"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Peta

"Výborný, šikovný, nápaditý, pohodový, sympatický a vtipný. Takový bylo focení s Romanem a takový je i on sám. Rychle reaguje na zprávy. Nabídne Vám za hubičkovou cenu líčení společně s kadeřnicí. I slečny jsou velice příjemné. Je lepší mít připravené něco dopředu. Čím více nápadů, tím více se toho stihne. Musím říct, že my jsme těch fotek a nápadů vyzkoušeli opravdu mnoho a za to jsem ráda. Vyhraje si i on sám, se světlem, s vámi, se vším. Moc děkuji za zkušenost a příjemný odpoledne. :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Pavlina

"Ještě jednou moc děkujeme za krásný fotky z našeho dne :-). Na to, že ani jeden z nás focení nějak moc nemusíme, tak musím říct, že mi to pak už ani nepřišlo a šlo to tak nějak samo!! Výborná spolupráce, domluva, prostě vše... Fotky mají své kouzlo a zachycují ty správný momentky a detaily. Radost se na ně koukat. "

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Denisa Fechtnerová


"Další skvělé focení se skvělým fotografem :) jsem velice spokojená a mohu jedině doporučit...Děkujeme :)"
"S Romanem je samá radost spolupracovat :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Martina Koutová

"Moc děkuji za úžasné a pohodové focení, které zvládli i dva čtyřnozí "modelové" a to díky profesionálnímu přístupu "pana fotografa" :) Moc děkujeme a určitě si to brzy zopakujeme :)" Prohlédnout si příspěvek na Facebooku
"Moc děkuji skvělému fotografovi za úžasné fotky :) Skvěle jsem si to užila a s výsledkem jsem maximálně spokojená :) Děkuji, děkuji, děkuji a vřele doporučuji :)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Nicola Řezníčková


"Děkujeme za krásné fotky, už se těšíme až si je dáme vyvolat a vystavíme si je ! ☺ Moc se nám líbí :-)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Jaruška Chocherčáková


"Moc děkujeme za parádni podzimní foceni. Navzdory obavám dopadlo na jedničku díky trpělivému a rychlému panu fotografovi! Budeme mít krásnou památku a těšíme se na jaro!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Petra Fackenbergová


"Děkujeme za ochotu vyfotit i nemožné :). Skvělá spolupráce a především i zábava. Můžeme jen a jen doporučit. Je vidět, že jsi s foťákem jedna ruka :)"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

Monika Urbanová


"Děkujeme za krásné fotky. Focení jsme si moc užili. Dokonce i dcera, která se ze začátku styděla a nechtěla se fotit :o) Fotky jsou vážně super, ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!!"

Prohlédnout si příspěvek na Facebooku

 

Spolupracuji s:

OFTEX Oční klinika Pardubice - komplexní vyšetření zraku, konzultace a přípava k odstranění dioptrických vad, operace šedého zákalu, léčba onemocnění sítnice a odstranění zákalků sklivce a mnoho dalšího...
GASCO Výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení a od roku 2000 také výstavba vodovodů, kanalizací a dalších inženýrských sítí. Díky bohatým zkušenostem a špičkovému technickému zázemí není působnost firmy nijak regionálně omezena.
Svatební salón EditaJedna z prvních poboček jedné z největších sítí svatebních salónů - Salón Evamária také v ČR. Salón Evamária se vyznačuje šitím šatů na míru v nejvyšší kvalitě a v bezkonkurenčních cenách, které odpovídají cenám půjčovného v konkurenčních svatebních salónech. Přijďte si k nám splnit svůj sen o dokonalých svatebních šatech. K dispozici pro Vás budou svatební a společenské šaty, svatební doplňky, svatební oznámení a další "maličkosti", se kterými se Vaše svatba stane nezapomenutelnou.
Vintage Catering Rádi Vám zajistíme raut, narozeninovou oslavu, svatbu, ples, coffee break i firemní akci. Nechte na nás i sestavení slavnostní tabule, hudbu či dětský doprovodný program, jsme připraveni se postavit jakékoliv výzvě. Vaříme jen z vybraných čerstvých surovin a jsme schopni Vám připravit jak celozrnné, tak i bezlepkové a veganské pokrmy. Můžete se spolehnout na naší flexibilitu, bezproblémový průběh a profesionalitu, zajištěnou mnoha lety zkušeností.
FK Pardubice Fotbalový klub Pardubice.

 Kontakty
    Roman Novotný
    Benešovo nám. 2444, 530 02 Pardubice
    IČO - 04837436
    info@fotoromanov.czTel: +420 774 585 333

    facebook Instagram